Náhradní plnění 2013

Co se týká povinného podílu a náhradního plnění pro rok 2013, zůstaly stejné podmínky pro jeho plnění jako v roce 2012, kde došlo k řadě změn. Zůstávají nadále také níže uvedené bezpečnostní a úklidové agentury, která Vám nejen ve městě Plzeň, ale i v celém Plzeňském kraji poskytnou náhradní plnění 2013.

Náhradní plnění 2013 beze změn

A tak i dále pro všechny zaměstnavatele s více jak 25 zaměstnanci platí zákonná povinnost zaměstnávání OZP, osob zdravotně postižených ve výši povinného podílu 4%.

Zákon nabízí tři alternativy plnění povinného podílu, které se však mohou vzájemně kombinovat.

  • Zaměstnat osoby se ZTP
  • Odebrat výrobky nebo služby od firem, které zaměstnávají více jak 50 % osob se ZTP (případně zadat zakázky těmto zaměstnavatelům)
  • Za každou osobu se ZPS odvést do státní pokladny finanční limit ve výši 2,5 násobku průměrné měsíční mzdy

Jedna změna pro rok 2013

Jediná změna pro náhradní plnění 2013 bude souviset s průměrnou měsíční mzdou za I.-III. čtvrtletí roku 2012 a 2013. Tyto dvě konstanty ovlivní výpočty jak pro náhradní plnění, tak pro limit jeho poskytování a pro výši odvodu státu. Vzhledem k tomu, že se průměrná mzda neustále zvyšuje, bude odvod státu stále vyšší. Proto tato možnost zákonné povinnosti je velice nevýhodná a každý podnikavý zaměstnavatel si určitě spočítá, že tyto peníze lze investovat mnohem lépe a výhodněji.  

Služby pro náhradní plnění

Bezpečnostní a úklidové agentury na těchto stránkách mají se zaměstnáváním OZP (osoby zdravotně postižené) dlouholeté zkušenosti. Poskytují OZP taková pracovní místa, která jsou přizpůsobena jejich zdravotnímu stavu. Ty pak lze využít pro náhradní plnění 2013, protože mnoho firem potřebuje např. úklidové služby, recepční služby, vrátné, strážné, psovody, údržbu zeleně, ostrahu objektu, služby facility a property managementu a mnoho jiných služeb, které tyto agentury nabízejí.

Výhody využívání náhradního plnění

Mnoho firem se již přesvědčilo, že náhradní plnění je tou nejlepší variantou pro splnění zákonné povinnosti. Především je to úspora vlastních finančních prostředků na odvodu státu. Také tím předejdete případným sankcím, které Vás mohou potkat při nesplnění zákonné povinnosti. Dále Vám agentury pomohou při výběru služeb optimalizovat náklady k Vaší spokojenosti a veškeré „papírování“ odvedou za Vás. Na Vás je jen vybrat si službu a s ušetřeným časem naložit podle svých představ.

Zpět na Náhradní plnění 2012. Dále na Náhradní plnění 2014.


Kontakt

Randova 3205/2
150 00   Praha 5 - Smíchov 

tel.: 284 860 001
e-mail: martin.soukup@diseven.cz
web: www.disevenservice.cz

D.I. SEVEN SERVICE s.r.o. Plzeň

Společnost D.I. SEVEN SERVICE s.r.o. nabízí v Plzni a po celé ČR komplexní úklidové a bezpečnostní služby spojené s náhradním plněním. Zaměstnávání osob se ZTP a zaměstnávání invalidních důchodců D.I. SEVEN SERVICE s.r.o. zajišťuje od roku 2004. Tato agentura dbá na profesionalitu odvedených služeb a pro své zaměstnance nabízí nejen práce pro ZTP, ale i řadu odborných školení a přednášek. Díky tomu pomáhá osobám se ZTP uplatnit se jak v běžném, tak i společenském životě.

Kontakt

Rychtaříkova 2173/1
326 00, Plzeň

tel.: + 420 274 774 199
e-mail: praha@sipadan.cz
web: www.sipadan.cz

SIPADAN a.s. Plzeň

Společnost SIPADAN a.s. má na trhu s bezpečnostními a úklidovými službami dlouholetou tradici a tím i velkou zkušenost se zaměstnáváním osob se zdravotním postižením. Své služby a zaměstnávání invalidních důchodců a zaměstnávání zdravotně postižených tato společnost zajišťuje již od roku 2002. Svým zaměstnancům nabízí kvalitní pracovní zázemí a řadu pracovních výhod, jako např. stravenky. Vám společnost SIPADAN a.s. zajistí nejen náhradní plnění v roce 2013, ale i bezpečnostní a úklidové služby prováděné s velkou profesionalitou a kvalitou.

Kontakt

Rychtaříkova 2173/1
326 00 Plzeň

tel.: (+420) 377 443 929
e-mail: plzen@diseven.cz
web: www.disevenfacility.cz

D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. Plzeň

Agentura D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. zaměstnává více jak 50% zaměstnanců se ZPS. Nabízí komplexní služby úplného servisu a správy budov a nemovitostí. Zaměstnáváním osob se ZTP zajistí pro svého klienta náhradní plnění a tím mu pomůže vyřešit povinnost ZTP zaměstnávání. Zaměstnávání invalidního důchodce v 1., 2. a 3. stupni ZPS, zajištěním jeho profesního růstu a kladením velkého důrazu na profesionalitu, společnost D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. odvádí pro svého klienta služby té nejvyšší kvality.