Pořadatelské služby a zabezpečení akcí Plzeň

K činnostem bezpečnostních agentur v Plzni patří pořadatelské služby a zajištění akcí, např. sportovní utkání či kulturní akce, hudební a filmové festivaly aj. Na těchto akcích pracovníci bezpečnostní agentury dohlíží na bezproblémový průběh a zajišťují bezpečnostní služby zaměřené na ochranu osob a majetku.

Trocha historie

Město Plzeň je již od svého založení v 13. st. považováno za důležité obchodní středisko, které je dnešním počtem obyvatel a množstvím významných průmyslových objektů silným obchodním, kulturním a správním centrem. V této západočeské metropoli a okolním regionu působí také bezpečnostní a úklidové agentury, které podnikají v těchto odvětvích služeb. Tyto prosperující bezpečnostní agentury působí mají záměr poskytovat kompletní nabídku služeb v oblasti ochrany majetku a osob, zabezpečení akcí a také provozují pořadatelské služby. Mimo jiné mají ve své nabídce i kompletní nabídku úklidové práce na vysoce profesionální úrovni a zaměřenou k plné spokojenosti klienta.

Zabezpečení akcí

Bezpečnostní agentury Plzeň v nemalé míře také provádějí zabezpečení akcí, kde je třeba zajistit bezpečnost osob a majetku, podílejí se na bezproblémovém průběhu společenských a kulturních akcí. Při zabezpečování těchto akcí se pracovníci ostrahy mohou dle smluvních požadavků pohybovat ve firemním stejnokroji, nebo na přání klienta v civilu. Zmiňované bezpečnostní agentury mají bohaté a dlouholeté zkušenosti při zabezpečení akcí jako jsou filmové a hudební festivaly, motocyklové závody MOTO GP, VIP večírky, sportovní utkání, prodejní trhy, atp. a vždy se snaží vyjít vstříc klientovi a jeho požadavkům a společně najít optimální řešení pro bezproblémový průběh akce.

Pořadatelské služby

Při výkonu pořadatelské služby se pracovníci ostrahy vždy přizpůsobují smluvním požadavkům klienta a typu střežené akce, zajišťují pořadatelské služby, kde je třeba provádět ostrahu majetku a osob i velmi diskrétním způsobem a tak, aby nenarušovali klidný chod akce. Provádějí kontrolu návštěvníků u vstupu, ostrahu vybavení účinkujících, ale i ochranu samotných účinkujících osob, provádějí řízení provozu na parkovištích, ale i řízení provozu v okolí akce. Během těchto akcí může být k dispozici i úklidová služba.

Úklidové služby

Bezpečnostní agentury vykonávají nejenom služby ochrany osob a majetku, ale mají ve své nabídce kompletní sortiment úklidových služeb. Tyto úklidové služby provádějí každodenní i nárazový úklidový servis, komerčních i nekomerčních objektů, úklid na objednávku, generální úklid, čištění různých druhů ploch a podlahových krytin včetně jejich oživení, výškové čištění nepřístupných míst, atp. Úklidové agentury zahrnují do svého úklidového programu nejenom hygienický a dezinfekční servis, ale kompletní služby v oblasti úklidu. Úklidové služby se v rámci zabezpečení akcí postarají o kompletní likvidaci následků, úklid a odvoz odpadu a zajistí vše potřebné.


Kontakt

Slovanská alej 2182/30
326 00 Plzeň

tel.: 377 443 929
e-mail: plzen@diseven.cz
web: www.diseven.cz

 

Pořadatelské služby a zabezpečení akcí - D. I. SEVEN, a.s. Plzeň

Společnost D.I.SEVEN, a.s. byla založena v roce 1995. Díky svým dlouholetým zkušenostem v bezpečnostních službách jako jsou např. fyzická ostraha a ochrana osob, zabezpečení akcí, zabezpečení domu a objektu se D.I.SEVEN, a.s. řadí na přední místa bezpečnostních agentur.

Kontakt

Slovanská alej 2182/30
326 00 Plzeň

tel.: + 420 274 774 199
e-mail: praha@sipadan.cz
web: www.sipadan.cz

 

Pořadatelské služby a zabezpečení akcí - SIPADAN a.s. Plzeň

Agentura SIPADAN a.s. se pohybuje na trhu s bezpečnostními a pořadatelskými službami od roku 2002. Kromě těchto služeb společnost SIPADAN a.s. nabízí i náhradní plnění. Proto si odběrem služeb od této firmy můžete splnit svou povinnost ze zákona o zaměstnanosti.

Kontakt

Mikulandská 119/10
110 00 Praha 1

tel.: 284 860 001
e-mail: praha@diseven.cz
web: www.disevenservice.cz

 

Pořadatelské služby a zabezpečení akcí - D.I. SEVEN SERVICE s.r.o. Plzeň

Bezpečnostní a pořadatelské služby Plzeň společnost D.I. SEVEN SERVICE s.r.o. svým klientům nabízí již od roku 2004. Spolu s těmito službami Vám zajistí i náhradní plnění a to nejen v roce 2022. Tato agentura dbá na vysokou profesionalitu a kvalitu nabízených služeb. Samozřejmostí je vstřícný přístup ke svým klientům.