Úklidové firmy, agentury, služby a práce Plzeň

Úklidové firmy, se kterými se na těchto stránkách seznámíte, patří mezi profesionály v úklidových sférách na území města Plzeň a v jejím okolí. Tyto společnosti vykonávají úklidové práce a služby s vysokým nasazením a profesionalitou již řadu let a důkazem toho je řada spokojených klientů. Úklidová služba nabízí úklid kanceláří, výrobních a technologických hal, garáží, institucí, hotelů, ale i úklid po uspořádání soukromých či veřejných akcí atd. Provádí se pravidelný denní úklid i nárazový generální úklid po malování, stavbách, nebo např. před kolaudací.

Každodenní úklid kanceláří a jiných interiérů

Úklidové služby nabízejí každodenní úklidové práce, které spočívají například v luxování, vytírání podlah ručně i strojově, vynášení košů a likvidaci odpadu, utírání prachu, ošetření nábytku, úklidu a dezinfekce toalet, doplnění dezinfekčních a hygienických prostředků, atd. Rozsah a četnost úklidové práce vždy závisí na smluvních požadavcích klienta.

Nárazový úklid firem

Jedná se o nepravidelný nebo jednorázový úklid, který zahrnuje většinu výše zmíněné úklidové práce a lze ho využít například před kolaudací, po malování, nebo jiných stavebních úpravách, ale tyto úklidové práce lze využít i k jednorázovému vyčištění různých povrchů nebo materiálů, např. skleněných ploch, různých typů žaluzií, oživení nebo vyčištění různých druhů podlah a podlahových krytin a provedeme i kompletní generální úklid. Dále také provádíme i výškové mytí oken za pomoci horolezecké techniky.


Kontakt

Slovanská alej 2182/30
326 00 Plzeň

tel.: 377 443 929
e-mail: plzen@diseven.cz
web: www.diseven.cz

 

Úklidové práce a služby - D.I.SEVEN, a.s. Plzeň

D.I.SEVEN, a.s. je úklidová agentura nabízející úklidové práce od roku 1995. Je to jedna z předních plzeňských agentur, která Vám zajistí svým profesionálním přístupem vysokou kvalitu nabízených služeb jak v plzeňském kraji, tak po celé ČR.

Kontakt

Slovanská alej 2182/30
326 00 Plzeň

tel./fax: (+420) 377 443 929
e-mail: plzen@diseven.cz
web: www.disevenfacility.cz

 

Úklidové práce a služby - D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. Plzeň

Tato úklidová firma je dceřinou společností úklidové agentury D.I.SEVEN, a.s. Mezi komplexní služby facility managementu patří denní i nárazový úklid venkovních i vnitřních prostor, letní i zimní údržba bezprostředního okolí objektu atd.

Kontakt

Slovanská alej 2182/30
326 00 Plzeň

tel.: + 420 274 774 199
e-mail: praha@sipadan.cz
web: www.sipadan.cz

 

Úklidové práce a služby - SIPADAN a.s. Plzeň

Úklidová agentura SIPADAN a.s. se na trhu s úklidovými službami pohybuje v Plzni i po celé ČR od roku 2002. Tato společnost svým klientům nabízí své služby, mezi něž patří úklidové práce typu jako např. úklid kanceláří, garáží, hotelů a dalších vnějších i vnitřních prostor. Tato společnost je schopna zajistit Vaší firmě i náhradní plnění.

Kontakt

Mikulandská 119/10
110 00 Praha 1tel.: 284 860 001
e-mail: praha@diseven.cz
web: www.disevenservice.cz

 

Úklidové práce a služby - D.I. SEVEN SERVICE s.r.o. Plzeň

Úklidové služby společnosti D.I. SEVEN SERVICE s.r.o. se zaměřují na venkovní i vnitřní, denní i nárazový úklid nejen v Plzni, ale i po celé ČR. Pokud patříte mezi zaměstnavatele s více jak 25 zaměstnanci, tato úklidová agentura Vám mimo jiné svými službami zajistí i náhradní plnění. Úklid touto společností je vykonáván s precizností, profesionalitou a vstřícným přístupem k přání každého klienta.